Home » Domki letniskowe

Domki letniskowe

DOMEK LETNISKOWY “SKANDYNAWSKI”

Piętrowy domek letniskowy “Skandynawski” o pow. 54 m2, składający się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki (WC, umywalka, kabina prysznicowa) i dwóch sypialni na piętrze przeznaczony jest do dla 6 osób. Na wyposażenie domku składa się: dwuosobowa rozkładana kanapa, 4 pojedyncze łóżka (z kompletem pościeli), szafa, dwie komody oraz stół z krzesłami. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, komplet naczyń i garnków, sztućce i czajnik. Przed domkiem do dyspozycji gości jest 15 metrowy oświetlony taras z ławą piwną.


DOMEK LETNISKOWY “WIKTORIA Z ANTRESOLĄ”

Parterowy domek letniskowy o pow. 25 m2, składający się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki (WC, umywalka, kabina prysznicowa), oraz zamykanej sypialni na parterze oraz otwartej sypialni na antresoli. Domek przeznaczony jest do pobytu 6 osób. Na wyposażenie domku składa się: dwuosobowa wersalka rozkładaną, 2 pojedyncze łóżka, oraz 2 materace na antresoli (z kompletem pościeli), szafa ubraniowa, stół z krzesłami. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, komplet naczyń i garnków do gotowania, sztućce, czajnik. Przed domkiem do dyspozycji gości jest 12 metrowy oświetlony taras z ławą piwną.


DOMEK LETNISKOWY “WIKTORIA LUX”

Parterowy domek letniskowy o pow. 25 m2, składający się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki (WC, umywalka, kabina prysznicowa), oraz zamykanej dwuosobowej sypialni. Domek przeznaczony jest do pobytu 4 osób. Na wyposażenie domku składa się: dwuosobowa wersalka rozkładaną, 2 pojedyncze łóżka (z kompletem pościeli), szafa ubraniowa, stół z krzesłami. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, komplet naczyń i garnków do gotowania, sztućce, czajnik. Przed domkiem do dyspozycji gości jest 12 metrowy oświetlony taras z ławą piwną.


DOMEK LETNISKOWY “MIKRUS”

Parterowy domek letniskowy o pow. 16,5 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki (WC, umywalka, prysznic). Domek przeznaczony jest maksymalnie dla 3 osób. Na wyposażenie składa się wersalka dwuosobowa oraz rozkładany fotel. Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę gazową, lodówkę, komplet naczyń i garnków, sztućce, czajnik

Domki drewniane Mikrusy na naszym letniskowych cieszą się wielkim powodzeniem. Przebywanie w drewnianym domku potęguje poczucie bliskości z naturą. Jednocześnie nowoczesne domki są świetnie przystosowane do potrzeb i wymagań wczasowiczów. Są komfortowo zaprojektowane i posiadają pełne zaplecze sanitarne. Domki te świetnie komponują się z naturalnym krajobrazem.


DOMEK LETNISKOWY “HOLENDERSKI”

Na terenie campingu znajduje się wydzielony sektor 12 domków holenderskich. Każdy domek składa się z pokoju dziennego (z możliwością dodatkowego spania dla 2 osób), kuchni z wyposażeniem: lodówka, kuchenka gazowa, zlewozmywak, komplet naczyń i garnków, czajnik elektryczny. Jedna sypialnia z małżeńskim łożem i garderobą wraz z pościelą, druga sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami (z możliwością złączenia) wraz z pościelą. Łazienka z WC i kabiną prysznicową (z podłączeniem do bieżącej ciepłej wody i instalacji wod-kan.). Przed każdym domkiem znajduje się stolik z krzesełkami. Każdy domek holenderski jest oddzielony od pozostałych żywopłotem, tak by nasi goście mogli się cieszyć spokojem i odrobiną prywatności.

?
Turnusy Rehabilitacyjne nad Morzem Camping InterCamp'84
?
Instagram Intercamp84'