Home » O nas

O nas

1b

InterCamp’84 jest obecnie jednym z największych tego typu obiektów w Łebie, o powierzchni prawie 4 ha. Zlokalizowany jest w unikalnym miejscu Łeby pomiędzy jeziorem Łebsko, wydmami położonymi w Słowińskim Parku Narodowym i morzem Bałtyckim. Szeroka, piaszczysta i czysta plaża zachodnia, jedna z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu znajduje się w odległości ok. 600m.

Położenie oraz duża powierzchnia pozwalają stworzyć bardzo komfortowe warunki do wypoczynku. Teren campingu podzielony jest na sektory otoczone zielenią, tak by nasi goście mogli się cieszyć spokojem i odrobiną prywatności, a znajdujące się na nim drzewa zapewniają schronienie nawet w najbardziej upalne dni.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw, a dla młodzieży i dorosłych boisko do siatkówki. Ponadto oferujemy odkryty basen z podgrzewana wodą, salę TV, ping-pong oraz pokój zabaw dla dzieci. Na polu w wybranych miejscach działa internet bezprzewodowy, bezpłatny dla naszych gości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy jadalnię wyposażoną w zlewozmywak, gniazdka elektryczne i stoły do przygotowania posiłków. Istnieje możliwość skorzystania z pralek, żelazek i suszarek.

Na terenie InterCamp’84 znajduje się nowy budynek sanitariatu z wydzielonymi pomieszczeniami dla matki z dzieckiem i osób niepełnosprawnych. Ponadto zapewniamy najazdowy punkt zrzutu nieczystości.

Wszelkie zakupy mogą Państwo dokonać w sklepie spożywczo-monopolowym na terenie campingu.

Dla urozmaicenia wieczornych biesiad przygotowaliśmy wydzielone miejsce na ognisko.

Pole namiotowe

Na polu namiotowym działa bezpłatny Internet bezprzewodowy. Oferujemy Państwu jadalnię wyposażoną w szereg urządzeń niezbędnych do przygotowania ciepłych posiłków. Istnieje również możliwość skorzystania z pralek, żelazek i suszarek.

Domki letniskowe

Oferujemy wypoczynek w trzy, cztero i sześcioosobowych domkach letniskowych. Domki wykonane są z prawie całkowicie z drewna, w upalne dni jest w nich bardzo przyjemnie, natomiast w razie niepogody łatwo je ogrzać.

Caravaning

Teren kempingu jest ogrodzony i został podzielony na sektory otoczone zielenią, tak by nasi goście mogli cieszyć spokojem i odrobiną prywatności.

plansza informacyjna

?
Camping InterCamp'84
?
Instagram Intercamp84'