O Nas

Witamy na campingu
InterCamp'84!

InterCamp’84 jest obecnie jednym z największych obiektów letniskowych, położonych nad polskim morzem w Łebie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wszechstronną ofertę noclegową. Oferujemy domki letniskowe i miejsce na polu namiotowym i karawaningowym. Nasza oferta, to prawdziwa uczta dla tych, którzy w czasie cieplejszych dni uwielbiają wypoczynek na łonie przyrody w unikalnym miejscu w Polsce. Basen z podgrzewaną wodą bezpłatnie dla wszystkich gości kempingu.

DOMKI LETNISKOWE
Pole namiotowe
Caravaning

InterCamp’84 jest obecnie jednym z największych tego typu obiektów w Łebie, o powierzchni prawie 4 ha. Zlokalizowany jest w unikalnym miejscu Łeby pomiędzy jeziorem Łebsko, wydmami położonymi w Słowińskim Parku Narodowym i morzem Bałtyckim. Szeroka, piaszczysta i czysta plaża zachodnia, jedna z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu znajduje się w odległości ok. 600m.

Położenie oraz duża powierzchnia pozwalają stworzyć bardzo komfortowe warunki do wypoczynku. Teren campingu podzielony jest na sektory otoczone zielenią, tak by nasi goście mogli cieszyć się spokojem i odrobiną prywatności, a znajdujące się na nim drzewa zapewniają schronienie nawet w najbardziej upalne dni.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw, a dla młodzieży i dorosłych boisko do siatkówki. Ponadto oferujemy odkryty basen z podgrzewana wodą, ping-pong oraz pokój zabaw dla dzieci. Na polu w wybranych miejscach działa internet bezprzewodowy, bezpłatny dla naszych gości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy jadalnię wyposażoną w zlewozmywak, gniazdka elektryczne i stoły do przygotowania posiłków. Istnieje możliwość skorzystania z pralek, żelazek i suszarek.

Na terenie InterCamp’84 znajduje się nowy budynek sanitariatu z wydzielonymi pomieszczeniami dla matki z dzieckiem i osób niepełnosprawnych. Ponadto zapewniamy najazdowy punkt zrzutu nieczystości.

Najbliższy sklep znajduje się w odległości 200 metrów od ośrodka. Ponadto w okolicy jest Polomarket, Lidl oraz Biedronka.

Dla urozmaicenia wieczornych biesiad przygotowaliśmy wydzielone miejsce na ognisko.


Basen

Oferujemy odkryty basen z podgrzewaną wodą dostępny dla wszystkich naszych gości.

Parking

Komfortowy parking na terenie campingu jest również do dyspozycji gości. Możliwość skorzystania z ładowania pojazdów elektrycznych.

WiFi

Na polu w wybranych miejscach można połączyć się z Internetem bezprzewodowym, który dla naszych gości. jest całkowicie bezpłatny.

Atrakcje

Dla najmłodszych gości dostępny jest plac zabaw, pokój zabaw oraz sala TV. Dla młodzieży i dorosłych stół do ping-ponga, boisko do siatkówki plażowej oraz wydzielone miejsce na ognisko.

Pomieszczenie dodatkowe

Jadalnia wyposażona w zlewozmywak, gniazdka elektryczne, stoły do przygotowania posiłków. Pralka, żelazko i suszarka.

Sanitariat

W obiekcie znajduje się budynek sanitariatu z wydzielonymi pomieszczeniami dla matki z dzieckiem oraz osób niepełnosprawnych.

Wakacyjny Program Animacyjny
dla Dzieci 2024

Holiday Resort & Camping InterCamp’84

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszym pełnym atrakcji Wakacyjnym Programie Animacyjnym, które będą się u nas odbywać w okresie od 15 lipca do 11 sierpnia! Codziennie od poniedziałku do piątku zapewniamy niezapomniane wrażenia i mnóstwo zabawy. Oferujemy zajęcia zarówno na świeżym powietrzu, jak i w razie niepogody w jadalni. W programie m.in.:

  • Poniedziałek: Aqua Aerobic w basenie, zabawy integracyjne, konkursy sportowe
  • Wtorek: Warsztaty tworzenia bransoletek, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki
  • Środa: Warsztaty plastyczne, poszukiwanie skarbów natury, tworzenie lasu w szkle
  • Czwartek: Morskie opowieści, malowanie naturą
  • Piątek: Konkurs plastyczny, Mini Disco, Bańkowe Szaleństwa

Program prowadzony przez doświadczonych animatorów gwarantuje świetną zabawę i rozwój kreatywności. Czekamy na Was w Holiday Resort & Camping InterCamp’84!

Holiday_Resort

Oferta dla grup

Holiday Resort & Camping InterCamp’84 zaprasza serdecznie młodzież ze szkół podstawowych oraz licealnych wraz z opiekunami, studentów oraz wszelkie grupy nieformalne do zorganizowana na terenie naszego ośrodka Zielonej Szkoły, Biwaku, Wycieczki, Zlotu, Rajdu lub innego rodzaju wyjazdu integracyjnego.

Do naszego ośrodka zapraszamy:

  • dzieci i młodzież w wieku do lat 17 wraz z opiekunami,
  • studentów,
  • firmy,
  • stowarzyszenia i organizacje,
  • inne grupy nieformalne.

Czworonożni przyjaciele
mile widziani

W #InterCamp84 czworonożni przyjaciele naszych Gości są także naszymi przyjaciółmi! 🐕🐈🐕‍🦺 Dlatego wybierając się na urlop śmiało możesz zabrać ze sobą swojego pupila, dla którego będzie to również świetny wypoczynek! 🙂