…czyli jak spędzić miłe wakacje ze swoimi czteronożnymi przyjaciółmi!

1. Podczas zakwaterowania prosimy wszystkich właścicieli zwierząt o okazanie ważnego PASZPORTU DLA ZWIERZĄT, albo, w zastępstwie, aktualnej „książeczki zdrowia”…w gruncie rzeczy kto podróżowałby bez dokumentów!

2. Prawo nakłada obowiązek wyprowadzania wszystkich psów na smyczy (o długości nieprzekraczającej 150 cm) oraz posiadania, na wszelki wypadek, kagańca podczas spacerów. W przypadku psów należących do kategorii „psy gryzące”, wymagane jest zarówno prowadzenie na smyczy, jak i założenie kagańca. W przypadku psów należących do „ras uznanych za niebezpieczne” oraz dużych gabarytowo, prosimy przed przyjazdem o kontakt z recepcją, pod rygorem nie wyrażenia zgody na pobyt psa w ośrodku.

3. Nie wolno Wam pozostawiać waszych czworonożnych przyjaciół w obiektach lub na postojach bez opieki. Nie chcielibyście przecież, aby cierpiały z samotności. Jeżeli nie chcecie rezygnować z morza, niedaleko nas znajduje się „Psia Plaża”

4. Potrzeby fizjologiczne waszych zwierząt powinny być załatwiane poza obszarem kempingu. Ich ewentualne odchody należy potem zebrać oraz wyrzucić do specjalnych pojemników. W tym celu możecie skorzystać ze specjalnych woreczków lub pojemników, o które musi zadbać właściciela psa.

5. W żadnym wypadku zwierzętom domowym nie wolno wchodzić na teren obiektów oraz obszarów publicznych takich jak: publiczne toalety, kuchnie letnie, pomieszczenia rekreacyjne oraz place zabaw dla dzieci, a także basen. Wszystko to w celu umożliwienia pokojowej koegzystencji przy jednoczesnym poszanowaniu osób, które nie mają szczęścia lub możliwości trzymania, dbania i głaskania swoich własnych zwierząt.

6. Przypominamy również, iż ubezpieczenie waszych sierściuchów od ewentualnych strat i szkód wyrządzonym osobom to najlepszy sposób na pogodne wakacje dla wszystkich. To tylko taka mała porada.

7. Zwierzęta domowe nie mogą w żaden sposób zakłócać spokoju innych osób. Postępujcie tak, aby wasz sierściuch, nawet jeśli jest poddenerwowany lub smutny, miał właściciela, który zwraca uwagę na potrzeby jego oraz innych osób. Dyrekcja ośrodka zastrzega sobie prawo do wydalenia z terenu kempingu gości, którzy nie dostosują się do wyżej wymienionych zasad, a w szczególności, w razie konieczności, do zgłoszenia odpowiednim władzom osób naruszających prawo. Byłaby to naprawdę przykra sytuacja, na szczęście do tej pory nigdy się to nie zdarzyło…dlatego też uważamy, iż nasi goście (zarówno ci z sierścią jak i bez) są najlepsi na świecie.